22 Ocak 2013 Salı

beautycycle Aynalı ve Led aydınlatmalı Dudak ParlatıcıAmway’in gücünü elementlerden alan kişisel bakım ve kozmetik markası beautycycle, yepyeni bir ürünle karşınızda. Beautycycle Işıklı Dudak Parlatıcısı, üzerindeki sabit aynası ve LED ışığı ile size her an yerde güzel ve bakımlı görünmenin anahtarını veriyor.

Karanlıkta dudak parlatıcısı sürmeyi hiç denediniz mi? Ya da kötü ışıklandırma koşulları altındaki bir mekânda? İşte beautycycle’ın yeni ürünü Işıklı Dudak Parlatıcısı özel LED ışığı ve üzerindeki sabit aynasıyla size her an, her ortamda makyajınızı tazeleme fırsatını veriyor. Bununla birlikte yüksek düzeyde parlaklık sağlayan ve nem bakımından zengin formülü ile dudaklarınıza ihtiyacı olan bakımı sunuyor.
Kadınların makyaj alışkanlıkları ile ilgili yapılan bir araştırmaya göre; kadınların % 40’ı dudak bakımı olmadan evden çıkmıyorlar ve çantalarında da mutlaka bir dudak parlatıcısı oluyor. Çünkü kadınlar dudak parlatıcısını makyaj tazelemenin en pratik ve en hoş yolu olarak görüyorlar. Bu noktada beautycycle Dudak Parlatıcısı, uzun ömürlü LED ışığı ile size kötü ışıklandırması olan bir ortamda bile büyük bir kullanım kolaylığı ve dudaklarınıza da mükemmel bir parlaklık sağlıyor.
Nane aromalı tadıyla da ferahlık hissi veren beautycycle Işıklı Dudak Parlatıcısı, farklı tonlarda 3 çekici renk seçeneği sunuyor. Bej/ten rengi tonlarında Champagne, pembe/gül rengi tonlarında Glitz ve kahverengi tonlarında Passion dudaklarınıza mükemmel bir ışıltı katacak.
Her an, her yerde ışıl ışıl dudaklar için siz de kozmetik dünyasında LED Işığı ve sabit aynası ile beautycycle Işıklı Dudak Parlatıcısı’nı mutlaka deneyin!
Ürün ve fitay bilgileri için aşağıda ki linke tıklayabilirsiniz...

Produktset-Details | Amway

Ürün almak isterseniz, kişisel sayfamda ki kontak bilgileriyle benimle kontak kurabilirsiniz...

Kişisel Sayfam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Narish`den sizlerin e-mailinize gelsin... :)