1 Haziran 2014 Pazar

Oğullarımın Bereleri ;)

My boshi son yıllarda Avrupa`da bir akım haline geldi, öyle ki kızlı-erkekli gençler ellerinde tığ ve my boshi yünleriyle birbirinden harika bereler ortaya çıkarmaya başladılar...

Akıllı telefonlarda bile aplikasyonları var, içeriğinde; berelerin açıklamaları, iplerin renk uyumları bulunmakta, hatta internet sitelerinden bu yünleri satın aldığınızda kendi renklerinizi seçebiliyor yada my boshinin seçtiği setleride (berenin açıklamasıda bu sette) satın alabiliyorsunuz, my boshi çılgınlığına benim oğullarımda kapıldı, tabi tek fark berelerini annelerinin örmesi oldu :))
Büyük oğlum (hala ikinci bir oğlum olduğuna alışamadım :) ) sarkan cinsini istemişti kışın ona bi gecede örüverdim... :)

My boshinin iki kalınlıkta yünü var biri 2 numara biri galiba 5 numaraydı hatırlamıyorum, 2 numara daha baharlık, yazlık ve hatta bebekler için uygun olan yünü... Büyük oğlumun beresi kışlık, Küçüğünün ki baharlık-yazlık oluverdi...
Küçük oğlumunkinide daha geçenlerde örüverdim, biraz kasket şekli olsun istedim ama siperliği istediğim gibi olmadı...

Dip not; Yazı başlığı kaç aydır taslakta resimleriyle birlikte duruyormuş onu bile unutmuşum, doğum hikayesinin giriş kısmını yazmak için girdiğimde gördüm, bızdığın beresinide ekleyiverdim kaynak yazı bitiverdi, doğum hikayesi biraz uzun olduğu için yayınlamam zaman alabilir, vakit buldukça yazımı yazacağım ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Narish`den sizlerin e-mailinize gelsin... :)