7 Ağustos 2011 Pazar

Ramazan Etkinlikleri Sakarya

2009 da kent meydanında kurulmuştu kocamann bi etkinlik alanı, ne kadar çok hoşumuza gitmişti, malum kesin dönüş yaptığımız yılın ilk ramazanı ve dolu dolu bir ramazan etkinliği, geçen yıl kent meydanına değilde kent parka kurulmuştu, oraya hiç gitmedim bize baya uzak diye...
Şehrin ortasında, yani tekrar bu yıl kent meydanında kurulması güzel oldu, etkinlik programı gün gün Sakarya Rehberim web sayfasında mevcut, eğer ki Adapazarında bulunuyorsanız ve hiç gitmediyseniz mutlaka gidin derim, ben aslında yarın akşam gitmek istiyordum, semazen gösterisi var yarın akşam, kimbilir belki yarın akşamda giderim... ;))
bu yıl en çok hoşuma giden etnik standları oldu, Türki cumhuriyetlerin kıyafetlerinin bulunduğu standtlar çok dikkat çekeci, bir stand daha var ki eğer sülüman ve hürrem olup ölümsüzleştirmek isterseniz, saray dekorunda padişah ve sultan kıyafetlerinde minik bir stüdyoda fotoğrafınız çekiliyor... :))
bu akşamın anısına kendime ametist taşı bir bileklik aldım, Allahımın izniylen vicudumda ki tüm negatif enerciyi atıciim :)))

Gidip görmedinizse mutlaka gidin görün derim ;)

2 yorum:

  1. slm merhaba bende sakaryalıyım el işleriniz harika benim blogada beklerim mugehobi2blogspot.com. hayırlı ramazanlar

    YanıtlaSil
  2. merhaba toprağım hoşgeldin :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Narish`den sizlerin e-mailinize gelsin... :)